Банк резюме для українців

Ми хочемо допомогти українським спеціалістам, які приїхали до Фінляндії, знайти роботу. За допомогою цієї форми ми збираємо інформацію, щоб допомогти поєднати спеціалістів з потребами роботодавців. Ми не можемо гарантувати швидкі рішення, але ми постійно слідкуємо за можливостями роботи, які пропонують наші клієнти українцям.

Форма англійською, але ви можете відповісти на запитання своєю мовою.

Ви можете заповнити форму, натиснувши кнопку «Provide your information».

Provide your information starting from:

MPS Enterprises

MPS — фінська компанія, яка працює в галузі рекрутингу, розвитку лідерства та зайнятості. Маючи понад 45 років досвіду, ми знаємо, що хороший менеджмент і мотивовані люди є основою успіху бізнесу. Ми допомагаємо нашим клієнтам оцінювати та знаходити експертів та розвивати окремих осіб та організації. Наші фінські офіси знаходяться в Гельсінкі, Куопіо, Оулу, Тампере, Турку та Вааса.

Ми пропонуємо безкоштовний доступ до онлайн-курсу англійською мовою для всіх, хто надав свою інформацію для банку резюме. Онлайн-курс допоможе вам розвинути свої навички пошуку роботи. Ви отримаєте ідентифікатори та посилання на сайт онлайн-курсу на вашу електронну пошту, яку ви надали при реєстрації в банк резюме.

Are you sure you want to withdraw this application?

Saving changes
Saving changes
Saved!