РОБІТНИКІВ КУР’ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ ПОШТИ (нічна зміна)

Компанія Posti в столичному регіоні шукає

РОБІТНИКІВ КУР’ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ ПОШТИ (нічна зміна)

На цій посаді Ви відповідатимете за доставку пошти клієнтам. До Ваших обов’язків входитиме доставляння пошти за певним маршрутом, а також ручне сортування. Робочий час — із понеділка по неділю, робота надається на вимогу клієнта. Ви також можете вибирати робочі дні та години. Маршрути доставки можуть передбачати використання електровелосипеда або поштового візка. На деяких маршрутах доставку також можна здійснювати автомобілем. Для цього обов’язково потрібне водійське посвідчення категорії B.

Попередній досвід не обов’язковий, однак для нас важливо, щоб у Вас було достатньо енергії та позитивне ставлення до роботи.

Додаткові вимоги для цієї посади:

  • гарна фізична форма;
  • ретельність і уважність;
  • достатній рівень володіння англійською мовою буде додатковою перевагою.

 

Робоча зміна починається приблизно о 1 годині ночі й триває від 3 до 4 годин. Робочий час — із понеділка по неділю. Звичайний робочий графік: 6 нічних змін і 2 дні вихідних. Якщо Ви шукаєте роботу, яка допоможе підтримувати форму й передбачає періодичні фізичні навантаження, Ви — наш ідеальний кандидат. Співбесіди починають проводитися вже на етапі приймання заявок. Дата початку роботи визначається контрактом. Ви можете приступити до роботи негайно, у будь-який час протягом літа або, наприклад, із серпня 2022 року. Робота надається на 8 місяців. Після цього, за бажання, Ви можете продовжити працювати.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, надішліть свою заявку, і ми зв’яжемося з Вами.

SOL Henkilöstöpalvelut Oy

Компанія SOL Henkilöstöpalvelut Oy є частиною міжнародного концерну SOL Group, який об’єднує 14 000 найстаранніших працівників. SOL Henkilöstöpalvelut Oy надає всім сферам бізнесу послуги з підбору тимчасового персоналу, наймання робітників, пошуку керівників та інші спеціалізовані послуги в приватному секторі зайнятості на території Фінляндії. Нашими клієнтами є як загальнонаціональні, так і місцеві компанії. 

SOL — це перспективний інноваційний сімейний бізнес міжнародного рівня у сфері послуг. Серед енергійних співробітників SOL є професіонали служби охорони, новатори в області обслуговування нерухомості й спеціалісти з прибирання. Послуги з пошуку персоналу ефективно забезпечують потребу в робочій силі у всіх сферах. Ми пропонуємо споживачам послуги прання по всій країні.

Для нас дуже важливо, щоб кожен отримував радість від роботи, а в колективі панувала атмосфера, що надихає. Ми регулярно перевіряємо рівень задоволеності співробітників через опитувальник Ilopuntari й удосконалюємо нашу діяльність на основі отриманих відгуків. Окрім створення сприятливої робочої атмосфери, ми даємо можливість навчатися й розвивати професійні навички.

 

 

Haku alkaa ja päättyy
Työsuhteen tyyppi: osa-aikainen

Tarjoamme

  • Служби гігієни праці
  • Спорт купон

SOL Logistiikkapalvelut Oy

SOL Logistiikkapalvelut Oy on osa kansainvälistä SOL-konsernia, joka työllistää 14 000 aurinkoista SOLilaista. SOL Logistiikkapalvelut Oy tarjoaa henkilöstövuokrausta, rekrytointi- ja ulkoistuspalveluita logistiikka-alan asiakkaille ollen yksi markkinoiden suurimmista toimijoista.

SOL on osaava, monipuolinen ja kansainvälinen palvelualan perheyritys. Iloisiin SOLilaisiin kuuluu niin turva-alan ammattilaisia, kiinteistönhuollon pioneereja kuin siivouspalvelujen spesialisteja. Henkilöstöpalvelut ratkaisevat työvoimatarpeet joustavasti. Kuluttajille tarjoamme pesulapalveluita kautta maan.

Iloinen työn tekeminen ja kannustava, yhteistyöhenkinen ilmapiiri ovat meille SOLissa tärkeitä. Seuraamme säännöllisesti henkilöstön työtyytyväisyyttä Ilopuntari-kyselyn avulla ja kehitämme toimintaamme saamamme palautteen avulla. Iloisen työyhteisön lisäksi tarjoamme mahdollisuuden kouluttautumiseen ja ammattitaidon kehittämiseen.

Ota yhteyttä:

Sähköposti: anna.matikainen@sol.fi
Sijainti: 00580 Helsinki

Logo

РОБІТНИКІВ КУР’ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ ПОШТИ (нічна зміна)

Oletko varma, että haluat peruuttaa tämän hakemuksen?

Muutoksia tallennetaan
Muutoksia tallennetaan
Tallennettu!